Кошик
Складайте товари

професійна турбота про вашу сільгосптехніку

Компанія АгроАксіал – не лише фахівець з продажу запчастин та техніки для здійснення сільськогосподарських робіт, а ще й потужний сервісний центр, що обслуговує клієнтів з усіх регіонів України. Спеціалізоване СТО розташоване у Києві та одночасно здатне приймати до 5 одиниць техніки. Серед послуг, які надаються компанією:

 • Діагностика
 • Налаштування
 • Ремонт
 • Відновлення агрегатів та деталей
 • Планове обслуговування (заміна витратних матеріалів)
 • Інструктаж з безпечного та правильного використання техніки

В сервісному центрі АгроАксіал обслуговують сільгосптехніку, телескопічні навантажувачі, проводять капітальні ремонти двигунів, мостів, гідравлічних вузлів.

Серед брендів, з якими ми регулярно працюэмо – Manitou, JCB, Perkins, Deutz, Faresin, DANA Spicer, Carraro.

Ремонт навантажувача  На сервісній станції      

СТО обладнане сучасним діагностичним обладнанням, а команда інженерів більше 3 років спеціалізується на роботі із двигунами, мостами, турбокомпресорами, насосами, гідравлічними механізмами, паливними системами тощо.

За вашим бажанням інженери сервісного центру можуть надати консультацію щодо подальшого обслуговування техніки, придбання деталей за вигідною ціною або оновлення автопарку.

Які гарантії діють на сервісне обслуговування?

На всі типи робіт компанії надається гарантія. Строк її залежить від складності та типу робіт та становить від 1 до 12 місяців. За умови встановлення деталей, куплених в каталозі АгроАксіал, ви отримуєте подвійну гарантію – як на їх встановлення, так і на комплектуючі (гарантія визначається виробником).

Відновлення навантажувача JCB

Ремонт двигунів Deutz, MANN, Perkins — «дизельна» кардіологія

Коли неритмічно б'ється серце, ви звертаєтеся до кардіолога, а коли нерівно стукає двигун, треба негайно звернутися за допомогою до професіоналів, оскільки діагностика і ремонт сучасних дизельних двигунів — це завдання для профільних фахівців. Час ремонтів двигунів «на колінах» вже давно минув. Від того, наскільки швидко діагностується проблема, безпосередньо залежить майбутня вартість ремонту. Затягування часу й експлуатація двигуна з симптомами «хвороби» можуть призвести до значних поломок не тільки самого двигуна, а й пов'язаних з ним компонентів (наприклад, турбокомпресору тощо).

Дизельний двигун відносять до найбільш надійних. Він змушує рухатись трактори, комбайни, навантажувачі та іншу техніку, включаючи й великовагові тягачі. Але двигун, як і будь-який інший складний механізм, з часом вичерпує свій ресурс, що закладений при виробництві, і потребує профілактики і ремонту. До необхідності передчасного ремонту можуть призвести й інші фактори: важкі умови експлуатації, ігнорування норм експлуатації тощо.

Дизельні двигуни виробництва Deutz, MANN, Perkins, при всій своїй надійності, також потребують якісного і своєчасного обслуговування й дотримання всіх норм і рекомендацій виробника.

Що пропонує компанія АгроАксіал?

Високий рівень кваліфікації фахівців компанії та її технічна оснащеність дозволяє швидко й якісно усунути неполадки будь-якої складності і здійснити весь комплекс робіт по обслуговуванню дизельних двигунів виробництва Deutz, MAN, Perkins. Він включає:

 • повний комплекс послуг з діагностики (включаючи комп’ютерну), капітального і поточного ремонту, а також подальшого технічного супроводу двигунів;
 • гарантійну підтримку на відремонтовані двигуни;
 • використання виключно оригінальних комплектуючих запчастин від фірм виробників;
 • превентивні ремонти в міжсезоння;
 • надання компетентних консультацій з усіх питань експлуатації, обслуговування і ремонту двигунів.

Завдяки налагодженій командній роботі, великому досвіду й орієнтації на результат, послуги компанії АгроАксіал відповідають найбільш високим вимогам клієнтів.  Ми постійно вдосконалюємось і гарантуємо якість і надійність виконання усіх ремонтно-відновлювальних робіт. 

Запис у сервісний центр та консультації – за телефоном +38 (067) 325-66-87 (Київ).

або через онлайн-форму запису:

Ваше Ім`я*

Номер телефону*

Яка техніка (Тип, назва, модель, рік випуску)

Які необхідні роботи чи які є проблеми/несправності

Бажана дата та час запису

Можливе надання послуги у день звернення.

 

Представляємо світові бренди

Запчастини Закрити