Кошик
Складайте товари

Оренда навантажувачів JCB, Manitou та іншої техніки

Задати будь-які додаткові запитання, або зв`язатися щодо оренди техніки Ви можете за телефоном
+38 (067) 343-82-17 (Ковальчук Віталій), Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або написати через форму:

Оренда навантажувачів JCB та Manitou — якісна техніка від надійних виробників

Завдяки своєму функціоналу, телескопічні навантажувачі успішно замінюють ряд техніки, яка використовувалась у минулому, тим самим робочий процес стає набагато зручнішим. Наприклад, більше не потрібен кран, який використовувався для вилучення товару з вантажної платформи. Тепер це можна зробити за допомогою стріли навантажувача і необхідного комплектуючого обладнання. Але головною перевагою телескопічного помічника є можливість працювати із вантажами, вага яких досягає кількох тон.

Ми обрали техніку JCB та Manitou не випадково, адже саме ці виробники зарекомендували себе на ринку агротехніки, як найкращі, і мають наступні переваги: 

  • можливість працювати в обмежених умовах та на важкодоступних ділянках;
  • легка заміна робочого інструмента;
  • висока маневровість;
  • низький рівень шуму;
  • легкі у керуванні;
  • можуть використовуватись для різноманітних робіт: у ремонті комунікацій, у будівництві, у комунальній сфері тощо.

Оренда навантажувачів JCB та Manitou в Україні за вигідними цінами

Наша компанія пропонує послугу оренди найкращої навантажувальної техніки виробників JCB і Manitou. Європейські машинобудівні компанії відрізняються високою якістю навантажувачів, що забезпечує відмінну роботу у найскладніших умовах експлуатації. Навантажувачі можуть використовуватися у будь-яких галузях будівництва, промисловості, комунальних та висотних робіт. За бажанням клієнта техніка може додатково обладнуватися різними типами ковшів, маніпуляторів, стрілою-укосиною.

Техніка, яку ми пропонуєм, розрізняється за вагою, висотою підйому вантажу, вантажопідйомністю (яку вагу спроможний підняти навантажувач) та іншими параметрами. Наші спеціалісти за необхідності проконсультують та підберуть оптимальний для конкретного випадку навантажувач. Техніка може керуватися як клієнтом, так і водіями нашої компанії.

Орендуючи навантажувач JCB чи Manitou в АгроАксіал, Ви отримуєте не лише високоефективну техніку, а ще й повну підтримку у її роботі. Оренда техніки можлива від одного дня до одного місяця!

Виникли питання? Відправте форму зворотнього зв’язку або одразу пишіть на e-mail vlad@agroaxial.com.ua чи дзвоніть +38 (068) 837-40-47. Ціна договірна!

Представляємо світові бренди

Запчастини Закрити