Кошик
Складайте товари

історія, пріоритети компанії, команда

Українська компанія АгроАксіал була заснована у 2014 році і сьогодні є досвітченим продавцем сільгосптехніки та комплектуючих, а також потужним сервісним центром для агрообладнання із штатом інженерів понад 12 осіб. Протягом 3 років до АгроАксіал звернулося близько 2300 компанії з усіх регіонів України, 70% з яких продовжило співробітництво на постійній основі.

Серед пріоритетів компанії:

  • Постійне оновлення та розширення асортименту;
  • Продаж перевіреного обладнання та надання гарантій;
  • Оптимізація логістики;
  • Чітке дотримання строків комплектації замовлення та доставки;
  • Гнучка система формування цін при довгострокових контрактах чи оптових продажах;
  • Відповідальна консультативна допомога 5 днів на тиждень (безкоштовно).

Для вашої зручності повний асортимент АгроАксіал з докладними описами представлено в онлайн-каталозі. За допомогою сайту ви можете замовити техніку або комплектуючі та лишити запит на консультацію. Якщо ви потребуєте поради або додаткової інформації про товари та послуги негайно – для вас діють довідкові лінії компанії: +38 (067) 325-66-87 (Київ), +38 (067) 326-02-05 (Хмельницький), +38 (067) 011-71-77 (Тернопіль), ‭+380 (67) 326-29-94‬ (Вінниця).

Ремонт навантажувача На сервісній станції Склад запчастин Склад запчастин Склад витратних матеріалів та хімічних засобів Склад паливно-мастильних матеріалів Склад запчастин

Чим АгроАксіал відрізняється від інших компаній?

Сьогодні АгроАксіал – це, в першу чергу, сильна команда менеджерів, інженерів, логістів, маркетологів та фахівців з сільського господарства, що формувалася протягом останніх 3 років. Разом вони працюють над тим, щоб забезпечити ваше підприємство необхідною технікою та запчастинами та вчасно надати сервісну допомогу, сприяючи інтенсивному розвитку вашого бізнесу.

Офіс АгроАксіал Команда АгроАксіал

Не один рік ми вивчали агробізнес в Україні та передових країнах світу, аналізували переваги та недоліки компаній різного масштабу, і тепер готові запропонувати клієнтам обслуговування гідного рівня:

Потрібне буде знайдене!

120 брендів в основному каталозі та можливість спеціального замовлення

Консультація вашою мовою

безкоштовно допоможемо обрати краще

Від одиниці до мільйона

комплектуємо як роздрібні, так і оптові замовлення

2 види гарантії

виробника та сертифікаційної установи

Швидка реакція

укомплектування та відправка – 24 годин

Справедлива ціна

завдяки прямому співробітництву з виробником

Головний офіс компанії АгроАксіал розташовано в Києві, склади та філіали – в Тернополі та Хмельницькому. Серед постійних постачальників продукції – більш ніж 100 флагманів агроіндустрії з Німеччини, Франції, Бельгії, Італії, Турції, Америки та Китаю. Запрошуємо на власному досвіді переконатися у рівні сервісу та якості продукції, зробивши перше замовлення!

Представляємо світові бренди

Запчастини Закрити