Кошик
Складайте товари

36 Олива

Мастило Eurolub — найкращий вибір для вашої техніки

Якісне моторне масло від Eurolub необхідне для безперебійної роботи техніки, а саме:

  • гарантує відмінне змащення, що подовжує строк роботи навантажувачів та іншої спецтехніки, дозволяє «відтягнути» час ремонту або заміни запчастин;
  • стійке до перепадів температур;
  • захищає запчастини від корозії;
  • не створює осаду.

Масло Eurolub за призначенням — гідравлічне, трансмісійне, моторне

Гідравлічне масло Eurolub призначене для захисту вузлів від механічних пошкоджень, агресивного впливу оксидів, та забезпечення повноцінної роботи сільгосптехніки. Ви можете обрати гідравлічну оливу за посиланням гідравлічне масло.

Трансмісійне масло призначене саме для змащення запчастин: на поверхні утворюється спеціальна плівка, яка допомагає витримувати високі навантаження на деталі транспортного засобу. Ознайомитись із переліком трансмісійних масел Eurolub можна на цій сторінці.

Моторна олива Eurolub призначена для роботи у важких умовах та для різних типів двигунів. Так, мінеральне мастило призначене для легкових автомобілів, синтетичне мастило — для грузових автівок, та полусинтетичне мастило — для двигунів з підвищеним навантаженням. Оберіть моторну оливу Eurolub на сторінці олива двигуна.

Моторні оливи бувають універсальними (бензин / дизель), для бензинових, для дизельних і для 2-тактних двигунів. На упаковці вказано, для якого мотора призначине це мастило, наприклад: «diesel», «2T» або «2 tact». Призначення масла записується позначеннями API або ACEA. Так, бензинові моторні масла за класифікацією API позначаються у вигляді: SM, SJ, SGі ін., за класифікацією ACEA: A1, A2, A3 і т.д. Дизельні моторні масла за класифікацією API позначаються: СF, CJ, SIі ін., за класифікацією ACEA: B1, B2, B3.

Купити масло для сільгосптехніки в Україні

У нас багатий вибiр мастил! Тут ви підберете необхідне мастило високої якості для вашої техніки за вигідною цiною від компанії Eurolub та інших виробників, а нашi фахiвцi вам допоможуть й проконсультують по всім питанням. Відправляємо товар по Україні!

Для замовлення дзвоніть за номером +38 (067) 325-66-87.

Представляємо світові бренди

Запчастини Закрити